Anasayfa » Genel » Evde Yapılabilecek Bebek Oyuncakları

Evde Yapılabilecek Bebek Oyuncakları

OkulÖncesi Sanat ve Fen Etkinlikleri Paylaşım Sitesi
OkulÖncesi Sanat ve Fen Etkinlikleri Paylaşım Sitesi –

Oyun Çocuğun dış dünyayı ve bedenini keşfettiği,En temel becerilerini kazandıkları bir uğraşıdır.Çocuklar zamanlarının büyük bir bölümünü oyun oynayarak geçirirler.

İlk 1 yıl çocuklar ses çıkaran ve renkli oyuncaklar,nesne devamlılıgını saglayan doldur-boşalt oyuncakları,üst üste konabilen küpleri,oyun minderler,çıngırak ve sesli kitapları incelemek ve oynamaktan hoşlanırlar.

 • Saglıklı ahşap malzeme ile oyun minderi ile :
 • Eğlenceli çıngıraklarıyla oynayabilir.
 • Dokunma, kavrama algılarını geliştirmesine yardımcı olur.
 • Oynayarak keyifli bir bebeklik dönemi geçirir aynı zamanda algılarının gelişimine yardımcı olur.
 • Oynarken kol ve bacak kaslarını da hareketlendirir.
 • Çıkarılabilir kollar bebeğin oturup oynayabilmesini sağlar.
   Evde Yapılabilecek Bebek Oyuncakları
   Evde Yapılabilecek Bebek Oyuncakları Evde Yapılabilecek Bebek Oyuncakları Canlı renklerden oluşan oyuncak ile Nesnelerin devamlılıgını kavrama duyusu gelişir.
 • Çıkardıgı seslerle eğlenceli bir bebeklik geçirir. Evde Yapılabilecek Bebek Oyuncakları Evde Yapılabilecek Bebek Oyuncakları
 • Gökkuşagı renklerinden oluşan parlak şeritler ile bebeklerimizin duyudal gelişimini saglayacak güzel bir oyuncak .Gözleri ile renkli ipleri takip ederken diger yandan işitme ve ritm duyuları gelişecek.
   Evde Yapılabilecek Bebek Oyuncakları Evde Yapılabilecek Bebek Oyuncakları Evde Yapılabilecek Bebek Oyuncakları Evde Yapılabilecek Bebek Oyuncakları Evde Yapılabilecek Bebek OyuncaklarıMetalden yapılmış ve dışı renkli şekilde kaplanmış kutunun içine ses çıkaracak şekilde nesneler koyup ağzını güzel bir şekilde kaplıyoruz.Çocuklarımız ister sallayarak isterlerse yuvarlayıp kutumuzu emekleyip takip ederek oynayabilirler.

 Evde Yapılabilecek Bebek Oyuncakları

 • Pvc malzemeler ile oyun grupları oluşturabiliriz. Evde Yapılabilecek Bebek Oyuncakları Evde Yapılabilecek Bebek Oyuncakları Evde Yapılabilecek Bebek OyuncaklarıEvdeki malzemelerle yapılabilecek ve çocuklarımızın duyusal gelişimini destekleyecek oyuncaklar yapabiliriz. Evde Yapılabilecek Bebek OyuncaklarıYere düşen biberonlara artık çözüm buluyoruz.Aynı zamanda çocugumuz için çek-bırak oyunu olarakta değerlendirilebilir. Evde Yapılabilecek Bebek Oyuncakları

 

The post Evde Yapılabilecek Bebek Oyuncakları appeared first on OkulÖncesi Sanat ve Fen Etkinlikleri Paylaşım Sitesi.

Okul Öncesi Sanat Sitesinden Alıntıdır.

 Evde Yapılabilecek Bebek Oyuncakları

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Güvenlik Kodunu Girin: *

x

Check Also

Duygular Eğitici Oyuncak Yapımı (Kalıplı)

okul öncesi duygular eğitici oyuncak yapımı,duygular ile ilgili eğitici oyuncak,kalıplı eğitici oyuncak,okul öncesi duygular etkinlikleri ...

tipobet365tipobet365