Anasayfa » Genel » Sebze ve Meyvelerdeki Büyük Tehlike

Sebze ve Meyvelerdeki Büyük Tehlike

Sebze ve Meyvedelerdeki Parafin Tehlikesi – Uzm. Dr. Özgür Şamilgil  ATV de yayınlanan bir videosunu çocuklarımız ve anne babalar için paylaşmak ve Değerli Yetkililerimizi Özellikle Sağlık Bakanlığımızı…

Marketler Çarşı Pazar denetim sıklığını artırmaları, parafin maddesi üreten ve ithal eden firmaları ne amaçla kullandıkları konusunda araştırmaya davet ediyorum.

Üzerinde parafin olduğu sürece sebze ve meyveleri yıkamanında bir anlamı olmuyor. Mikroplar özellikle parazit ve sarılık mikrobu parafin ile sebze meyve arasında kalıyor. Kabuğunu soyup yersek de özellikle Ayva ve Elmanın kabuğunda olan faydasını da alamıyoruz. Soymaz isek de kimyasal ve mikrop yemiş oluyoruz.
Masum Çocuklarımızın Sağlığı Bozulmasın, tabi bizimkilerde.


Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdaki tuşlardan; facebook, instagram, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere, öğretmenlere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.

İlginize teşekkür ederiz.

@Sekerlibalon

www.facebook.com/sekerlibalon
www.instagram.com/sekerlibalon
http://sekerlibalon.blogspot.com.tr

Şekerli Balon Blogundan Alıntıdır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Güvenlik Kodunu Girin: *

x

Check Also

Duygular Eğitici Oyuncak Yapımı (Kalıplı)

okul öncesi duygular eğitici oyuncak yapımı,duygular ile ilgili eğitici oyuncak,kalıplı eğitici oyuncak,okul öncesi duygular etkinlikleri ...

tipobet365tipobet365